למה סבא? סיום סדנאות הנגריה של סבא העבודות שלנו מאמרים צור קשר

פשוט ומרגש – איך מרגשים את האשה עם עץ איכות?

במהלך החיים יש כל כך הרבה אירועים משמחים שאתם בוודאי חוגגים ביחד או רוצים לציין באופן מיוחד. זה יכול להיות יום הנישואין שלכם, לידה של אחד הילדים, יום ההולדת שלה, כאשר היא מקבלת קידום בעבודה או סתם כאשר אתה מרגיש צורך להביע את רגשותיך כלפיה בדרך מקורית ומשמחת. בכל אחד מהאירועים הללו הענקת מתנה היא חלק מהדרך לומר לה כמה אתה מעריך אותה ושמח בשבילה, אך הבעיה מתחילה כאשר רוצים למצוא בכל פעם מתנה מקורית ומרגשת ולא יודעים היכן לחפש.

רעיון למתנה פשוטה שתשמח כל אישה

לא תמיד צריך ללכת רחוק ולהוציא סכומים גבוהים כדי לשמח ולהפתיע. לפעמים מתנה פשוטה יכולה להיות המתנה הכי מרגשת וזה המקום להציע לכם הדפסה על עץ עם הדגשה. מדובר בפלטת עץ, המגיעה בגדלים שונים לבחירתכם, עליה ניתן להדפיס מגוון אפשרויות ותוכל לבחור מה להדפיס בהתאם לאופי האירוע.

אם מדובר ביום נישואין, תוכל להדפיס את תמונת החתונה שלכם על פלטת עץ או תמונה זוגית מהזמן האחרון. אם מדובר ביום הולדת, תוכל להדפיס תמונה רק של בת הזוג, או להדפיס שיר שאהוב עליה במיוחד. הגעתם לגיל בו נולדים לכם נכדים? אפשר להדפיס תמונות של הנכדים ולהציב את המתנה על מדף מרכזי, שכולם יראו את מקור גאוותכם.

רעיון נוסף הוא להדפיס על פלטת עץ שלט כניסה לבית, כאשר אתם נכנסים להתגורר בדירה חדשה, או שלט לאחד החדרים. בקיצור, יש אינסוף אפשרויות ולך נותר רק לבחור.

איכות מעל הכל

במקרים רבים כאשר חושבים על מתנה שתרגש אישה, הדבר הראשון שעולה לראש זה תכשיט זהב או יהלומים. אולם לא תמיד חייבים להוציא סכומים גבוהים כדי לשמח ולרגש, ואפשר להביע אהבה והערכה גם באמצעות מתנות פשוטות יותר, כמו הדפסה על עץ איכותי.

מתנה כזו אפשר לתלות על הקיר, להציב על מדף, להניח על שולחן בבית או שידה וגם לקחת למשרד. לא משנה היכן תשימו אותה, זו תהיה מזכרת מקורית שתשמש אותה בכל פעם שהיא תתבונן בה. מתנה כזו תראה לה שלא הסכמתם להסתפק במתנות הבנאליות שתמיד קונים, אלא השקעתם מחשבה ובחרתם משהו מיוחד עבורה.

מתנות נוספות מעץ איכותי

פלטת עץ מודפסת זה רק רעיון אחד, אך כשמדובר בעץ איכותי יש עוד אפשרויות רבות להרשים עם מתנות מרגשות. ניתן לקנות שעון מגולף מעץ, אשר מתאים לאישה האוהבת סגנון כפרי טבעי וגם להזמין מדף דקורטיבי מיוחד עליו ניתן להניח ספרים וחפצי נוי.

מתנות אשר יוצרו וגולפו מעץ איכותי, מנגרייה מקצועית, הן מתנות לכל החיים. אם מוסיפים לכך הדפסה מתקדמת והקדשה אישית שעומדת מאחוריה מחשבה רבה, הרי שיש לכם רעיון למתנה המושלמת!