למה סבא? סיום סדנאות הנגריה של סבא העבודות שלנו מאמרים צור קשר

שימוש מגוון בעצים גזומים

עצים גזומים – מגוון עצום של שימושים בעולם עיצוב הפנים והחוץ

 

שימוש בחומרי גלם טבעיים לצורך עיצוב הבית או המשרד מהווה כיום את אחד הטרנדים החמים בעולם העיצוב, וזאת בשל העובדה כי מדובר בחומרים טבעיים אשר מאפשרים לעצב מגוון חללים באופן מושלם ומדויק המאפשר להשרות רוגע ושלווה. אחד החומרים הנפוצים ביותר לצורך עיצוב הוא שימוש בעצים גזומים, עמם ניתן ליצור מגוון אלמנטים עיצובים, בהתאמה אישית ותוך שימת דגש על עיצוב נקי ואורגני. מדובר בפריטי ריהוט וגן, אולם על מנת לשדרג את העיצוב תוכלו להיעזר בעצים גזומים לצורך הקמה של קירות ירוקים מעוצבים ויוקרתיים.

מתחילים פרויקט שיפוץ? הגיע הזמן להתקדם לטרנד האקולוגי אשר כובש את ישראל, כמו את העולם

אם חפצה נפשכם להתחיל פרויקט שיפוץ הבית המשרד ואתם מתלבטים לגבי העיצוב, תוכלו להיעזר בעצים גזומים לצורך יצירת קירות ירוקים. על מנת לעשות זאת, צריך להסביר תחילה מהם קירות ירוקים. קירות ירוקים הם למעשה קיר של צמחייה טבעית המונחת בעבודת יד קפדנית על מצע סינטטי. קירות ירוקים חסכוניים מאוד במים בשל מערכות השקיה חדשניות אשר מתחברות למי המזגן, ולכן הם נוחים מאוד לתחזוקה. בנוסף, מדובר בעצים וצמחייה אשר אינם מתכלים, ולכן נשמרים באותה האיכות, למשך שנים רבות.

קירות ירוקים -  קונספט עיצובי בלתי נשכח  

 

קירות ירוקים מאפשרים לכם לעצב כל חלל באופן ייחודי, באמצעות שימוש בעצים גזומים אשר הם פועל יוצא של המודעות האקולוגית והסביבתית אשר עלתה מאוד בשנים האחרונות, כחלק מהרצון לעצב חללים באופן שבו החוץ ישתלב עם הפנים, ובכך יאפשר סביבת מגורים או עבודה בריאה ומרגיעה.

באמצעות שימוש בקירות ירוקים ניתן להפחית באופן משמעותי את זיהום האוויר כתוצאה מסיפוח של רעלים כמו גם להקנות למרחב מראה טבעי המשתלב באופן מושלם עם קונספט עיצובי, המתבסס על שימוש בחומרי גלם טבעיים. מעבר לאלמנט עיצובי, מדובר גם בבשורה של ממש מבחינת חיסכון, וזאת משום שאין צורך בשימוש במערכות השקיה אשר גוזלות לא מעט כסף, וזאת בשל אחיזת מים מעולה של קירות ירוקים.

עם זאת, התקנה של קירות ירוקים חייבת להתבצע באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום, כל זאת בכדי להבטיח כי ההתקנה של עצים גזומים וכן שימוש בצמחייה אשר עוברת תהליך עיבוד ייחודי ישמשו אתכם למשך שנים רבות, תוך שימת דגש על התאמה מושלמת של הקירות אל החלל עצמו, גם כאשר מדובר בחללים קטנים יחסית, כפי שניתן לראות לדוגמא במסעדות במרכז הארץ אשר משתמשות בקירות ירוקים ועצים גזומים לצורך הכנסה של החוץ לפנים, באופן מדויק ובלתי נשכח.