למה סבא? סיום סדנאות הנגריה של סבא העבודות שלנו מאמרים צור קשר

אחסון תכולת דירה - למה זה טוב?

אדם ממוצע עובר דירה לפחות כמה פעמים במהלך היום. לא משנה מהי המטרה של מעבר הדירה, כאשר זה קורה יש לנו לא מעט סידורים לדאוג להם: החל מענייני עבודה, ניידות ועניינים גיאוגרפיים, דרך ביורוקרטיה, שינוי כתובת בת.ז ובדרכון ובמקומות נוספים ועד כמובן לעבודה הכרוכה במעבר: שיפוץ הדירה הנוכחית לפני עזיבה, פירוק ואריזה של ריהוט וציוד, העברה, הרכבה וסידור של הריהוט והציוד בבית החדש וכו'. בנוסף לכל העבודה וכאב הראש ישנם לא מעט מקרים של הפרשים בתאריכים שבין הכניסה לדירה החדשה לבין העזיבה של הדירה הנוכחית. במקרה כזה נצטרך שירותי אחסון תכולת דירה. 

מתי נצטרך שירותי אחסון תכולת דירה?

מחסנים להשכרה לאחסון תכולת דירה יכולים להיות שימושיים מאוד ברגע המעבר בין הדירות, כאשר התאריכים של המעבר אינם חופפים בין הדירה הישנה לחדשה. הינה מספר דוגמאות:

א. רכשתם דירה חדשה מקבלן, נאמר לכם שהכניסה לדירה היא ב1.4 – אתם מסיימים את החוזה שלכם במרץ ויש לכם חודש שלם לחכות עד הכניסה לדירה החדשה. היכן החפצים יהיו בינתיים? במחסנים מושכרים כמובן.

ב. רכשתם דירה חדשה מקבלן, נאמר לכם שהכניסה היא בתאריך מסוים אך יש עיכובים בהשלמת הבנייה וקבלת טופס 4. אתם נאלצים לחכות עוד כמה חודשים ובינתיים אין לכם היכן לשים את הציוד והריהוט שלכם.

ג. סיימתם חוזה שכירות בדירה מסוימת ויש לכם עוד חודש, חודשיים או יותר הפרש עד הכניסה לדירה הבאה עד שהדיירים בה יפנו אותה.

היתרונות של שירותי אחסון לתכולת הדירה:

לשירותי אחסון תכולת דירה יש מגוון יתרונות חשובים. ראשית היא חוסכת לכם מקום במחסנים הפרטיים או בדירה שתעברו אליה. לעתים אין לכם ברירה אלא לשכור שירותי אחסון במחסנים חיצוניים כיוון שהשירות יהיה זול ומשתלם יותר. שירותי האחסון יהיו מאובטחים ועל כן תוכלו להיות יותר רגועים בנוגע לציוד שלכם מאשר במחסן בגינה למשל או מחסן מושכר בשטח כלשהו בעיר או במושב בעל סכנה גבוהה יותר לפריצה. המחסנים אטומים היטב וישמרו על טיב המוצרים מפני חום וקור ותנאי מזג האוויר השונים. 

מה חשוב לבדוק לפני האחסון?

לפני השכרת מחסנים לאחסון הציוד שלכם חשוב לבדוק היטב מול מי אתם עובדים והיכן נמצא שטח האחסון. האם מדובר במקום מסודר, מאובטח היטב, עם מצלמות, שומרים ואזור מסודר עם עוד מחסנים וציוד? האם מדובר באזור נידח וחשש שייעלם יום למחרת? האם המקום מספיק קרוב אליכם שכאשר תרצו להוביל את הסחורה אל המחסנים ומהם בחזרה עלות ההובלה תהיה נמוכה יותר? וכאשר תרצו לבדוק את מצב הסחורה תוכלו להגיע לשם במהירות ובקלות? האם שטח האחסון מספיק לכם? האם חברת האחסון מאבטחת את הסחורה שלכם גם באמצעות ביטוח? האם אתם זקוקים לאחסון מיוחד בחדרי קירור למשל? או אחסון בשקיות ניילון וקרטונים סגורים ואטומים במיוחד?