למה סבא? סיום סדנאות הנגריה של סבא העבודות שלנו מאמרים צור קשר

כיצד ריהוט גן מעץ ישדרג את הגינה או המרפסת שלכם?

ריהוט גן חייב להיות ריהוט שעמיד למים וללחות. ריהוט עץ המעובד היטב ובצורה הנכונה יהיה מתאים  מאוד לכל גינה, מרפסת או גג שלכם וישדרג אותם רבות. גינה הינה מקום ירוק, פורח וטבעי וריהוט העשוי  מעץ שהינו חומר טבעי מתאים בצורה מושלמת. הוא ישתלב היטב עם כל סוג של  צמח ששתלתם. בין אם הוא דשא ירוק, פרחים צבעוניים, שיחים משתפלים, עצים עם גזעים חומים ועלווה ירוקה וכדומה. ניתן להניח אותו על כל סוג של מצע. על בטון חשוף, על משטח מחופה קרמיקה, אבנים ועוד, על חיפוי קרקע של טוף, חצץ, שבבי עץ וכדומה, על דק מעץ ועוד. הוא יתאים  מאוד מתחת לפרגולה, לשמשיות ולסוככים אחרים שבחרתם.

יתרונותיו של העץ

העץ הינו חומר גלם נהדר וידידותי לסביבה והוא משתלב היטב עם סוגי חומרים אחרים דוגמת מתכת, פלסטיק, קש, במבוק, אבן, זכוכית ועוד. ניתן לייצר ריהוט שעשוי רק מעץ או ריהוט מעץ עם שילובים של אחד מהחומרים  הללו. העץ הינו חומר חזק, עמיד וכבד, ולכן,  הריהוט יהיה יציב מאוד ולא יעוף ברוחות חזקות, שלעיתים, מנשבות בגינות חשופות. העיבוד של העץ נעשה בטכנולוגיות מתקדמות ובעזרת חומרים המצליחים למנוע חדירת רטיבות. הוא נצבע בצבעים מיוחדים המותאמים לסביבה רטובה ולחה. כך, שהוא אינו  מתבלה בקלות. לכל היותר תצטרכו לצבוע או לשמן אותו מחדש מדי פעם ולפי ההוראות כדי ליצור שכבת הגנה חדשה. כך הוא יהיה מוגן מגשם, ממי בריכה שמותזים עליו, מלחות של טל בלילה ועוד.

תוכלו למצוא מבחר גדול של ריהוט גינה העשוי מעץ. יש שולחנות וכסאות, פינות ישיבה ואוכל, פינות קפה, שמשיות ושולחנות הגשה, כונניות ועוד. יש ריהוט גן שלם שמעוצב מעץ בצבעים כהים או בהירים שמתאימים לשימוש גם במקומות חשופים לשמש. הצבעים  הבולטים הם לבן, אפור, ירוק וחום. תוכלו למצוא ריהוט גן בסגנון הודי, כפרי, קלאסי מאופק או כבד יותר ועוד.  העץ נראה נהדר ויקנה לכל גינה ומרפסת שברשותכם אופי ואישיות שונה. תוכלו להפוך את הגינה או  המרפסת לפינת ישיבה מהנה ולהעביר בה שעות נעימות בקריאה, במשחק, בצפייה בטלוויזיה ובעיסוקים אחרים.

סוגי עץ

ניתן למצוא סוגי עץ רבים ובין  המתאימים ביותר ניתן לציין את עץ  הטיק. הוא יפה למראה, עמיד ונוח, יחסית לתחזוקה. יש בו כמות רבה של שמן טבעי שמסייעת לשמר אותו בכל  תנאי מזג אוויר ואף מסייעת כנגד מזיקים שונים. קיימים סוגי עצים אחרים שנעשה בהם שימוש פחות נפוץ. ניתן למצוא סוגי ריהוט רבים ובמידות שונות. חשוב מאוד שתתאימו את הגודל, הגוון, והצורה לשטח הגינה או  המרפסת  הנתון על  מנת למנע צפיפות יתר. מומלץ לכם לרכוש ריהוט גן  מעץ אצל משווקים בעלי מוניטין. ברשותם מבחר גדול ונאה שמתוכו תוכלו לבחור את הריהוט המתאים ביותר לטעמכם.